Chcesz wiedzieć, jak sprzedawać na Amazon? Ucz się na błędach innych!

Inne 0 Comment

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów coraz więcej sprzedawców z branży e-commerce decyduje się na współpracę z amerykańską firmą Amazon i wdraża do swojej oferty usługi, jakie proponuje ten globalny gigant sprzedażowy.

Choć założenia wydają się dość proste, prawidłowe wdrożenie opcji sprzedażowych może nieść za sobą wiele komplikacji, dlatego warto uzupełnić swoją wiedzę, aby uniknąć ewentualnych błędów.

Gruntowne zaplanowanie sprzedaży

Jak sprzedawać na Amazon? Dobre zaplanowanie sprzedaży to połowa sukcesu prowadzenia własnego biznesu online. Niekiedy wchodząc w nowa branżę ciężko odnaleźć się w rzeczywistości cyfrowej i zaplanować działania w taki sposób, aby system pracy był zoptymalizowany, a zadania, które mogą zostać wykonane automatycznie nie były zlecane do ręcznego wypełniania przez pracowników firmy. Wdrażając optymalizację pracy sklepu internetowego można zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze.

Jak sprzedawać na Amazon za pomocą ErpBox unikając takich błędów jak:

  • Samodzielne generowanie etykiet i dokumentów przewozowych
  • Zamawianie telefoniczne kuriera
  • Indywidualna wysyłka maili do klientów
  • Ręczna aktualizacja stanów magazynowych
  • Ręczne zarządzanie systemem płatności

Jak sprzedawać na Amazon, aby uniknąć tych błędów? Wdrażając system ErpBox do obsługi sklepu internetowego wzbogaconego o możliwości zakupowe Amazon można w pełni zoptymalizować działania biznesu online i zautomatyzować działania tak, aby ErpBox zarządzał wysyłkami, statusami płatności oraz bieżącą korespondencją z klientami, odciążając pracowników i właściciela.

ErpBox za darmo przez 21 dni

W celu poznania wszystkich możliwości, jakie oferuje nam zastosowanie systemu ErpBox w naszym sklepie internetowym – czytaj więcej. Przy okazji chcemy zauważyć, że naprawdę warto zastosować darmowy okres próbny, który trwa 21 dni i pozwala w pełni wykorzystać potencjał, jaki niesie za sobą oprogramowanie internetowe. Po tym czasie nie trzeba zostać, nie martwiąc się o jakiekolwiek zobowiązania – ale prawda jest taka, że kto zacznie korzystać z ErpBox, już nie będzie chciał się rozstawać z tym systemem, biorąc pod uwagę jak rozliczne korzyści mu to zapewnia – od niesamowitej oszczędności czasu i wygody, aż po nieograniczone możliwości rozwoju sprzedaży na kolejnych kanałach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *